V I R B A

Všetko pre dom
a záhradu
pod jednou strechou ...

Kontakt

+421 51 452 3895

naradie@virba.sk
spoj@virba.sk
zahrada@virba.sk

Predajňa

Jilemnického 3
080 01 Prešov

Značka BOSCH

Nemecká značka BOSCH je zárukou kvality, vysokého výkonu a dlhoročnej výdrže všetkých svojich výrobkov. Riadi sa heslom „vynájdené pre život“ a neustále prináša inovatívne riešenia, ktoré si zamilujú profesionáli i domáci majstri v rôznych pracovných oblastiach. Samozrejmosťou je i dôraz na vysokú bezpečnosť pri práci so zariadeniami a nástrojmi značky BOSCH. Značke BOSCH veria používatelia z celého sveta a rozhodne pri práci nesklame ani vás.

AKÉ NÁRADIE PONÚKA ZNAČKA BOSCH?

V širokej ponuke náradia BOSCH sa nachádza azda všetko, čo pri práci v domácnosti alebo v profesionálnej dielni budete potrebovať. Ponuka BOSCH je zostavená tak, aby si z nej dokázali vybrať a nájsť nástroje na mieru profesionálni majstri i domáci kutili či ľudia, ktorí náradie využívajú len príležitostne na menšie pracovné činnosti. Náradie BOSCH je skvele využiteľné v rôznych oblastiach priemyslu či už v stavebníctve, drevárstve, hutníctve, v autodielňach alebo v iných pracovných odvetviach. Vybrané kusy náradia BOSCH by rozhodne nemali chýbať ani v žiadnej domácnosti či už na neočakávané opravy, keď sa niečo pokazí alebo na použitie na záhrade, kde je vždy vyžadované použitie kvalitných zariadení, ktoré zvládnu prácu v každom ročnom období.

BOSCH kladie veľký dôraz najmä na prvotriednu kvalitu všetkých zariadení, na ich jednoduché ovládanie i maximálnu bezpečnosť počas používania. V ponuke náradia BOSCH nájdete ručné náradie i elektrické náradie. Samozrejmosťou sú základné kusy náradia, ako napríklad kladivá, kľúče, šraubováky či iné multifunkčné zariadenia, ako aj profesionálne vŕtačky, brúsky, frézy, píly, elektronické kladivá či rázové uťahovaný a mnohé iné. V našej ponuke nájdete tiež náradie značky Festool, Metabo alebo Makita a mnohé iné. S výberom vám, samozrejme, radi pomôžeme.Hore