V I R B A

Všetko pre dom
a záhradu
pod jednou strechou ...

Kontakt

+421 51 452 3895

naradie@virba.sk
spoj@virba.sk
zahrada@virba.sk

Predajňa

Jilemnického 3
080 01 Prešov

Značka Festool

Festool, to je vášeň pre vysokokvalitné elektrické náradie. Značka Festool vyrába nástroje pre profesionálnych remeselníkov a vyvíja prvotriedne elektrické náradia už viac než 90 rokov. Dôraz je kladený na vysokú kvalitu, spoľahlivosť, bezpečnosť a dlhoročnú výdrž všetkých produktov. Značka Festool vyvíja a vyrába vysokokvalitné elektrické náradie, ktoré je určené najmä pre profesionálov či na využitie v stavebnom, drevárskom, hutníckom a inom priemysle.

AKÉ NÁRADIE PONÚKA ZNAČKA FESTOOL?

Požiadavkou značky je dokonalosť. Nie viac ani menej. Cieľom značky Festool, aby mali profesionálni remeselníci vždy poruke perfektne premyslené elektrické náradie. Produkty značky Festool sú výkonné a ľahko sa ovládajú. Náradie je vyvíjané tak, aby našlo svoje využitie v rôznych oblastiach či už na záhrade, na stavbách, pri opracovávaní materiálov a v mnohých iných smeroch. Náradie na opracovávanie dreva a pre stolárov, to je Festool, špecialista na všetky práce s drevom. Ponúkame vám zariadenia na pílenie, frézovanie, brúsenie, hobľovanie či odsávanie.

V ponuke značky nájdete vysokokvalitné súčiastky a doplnky pre náradie, ktoré sa vždy zídu. Značka sa riadi heslom: „hlavou, srdcom a rukami“ tak, aby ste pri každom použití náradia Festool pocítili radosť z práce a jej dobrého výsledku. Z širokého sortimentu značky si vyberie každý, stačí si prezrieť bohatú ponuku jedinečných produktov.Hore